SZYBKI KONTAKT POD NR TEL. 71 398 47 79

Najlepsze gadżety z całego świata

O nas

Szukając gadżetów reklamowych dla własnej firmy, przeglądamy dziesiątki stron internetowych firm, które zajmują się ich sprzedażą. Jednakże mały ułamek tych firm oferuje gadżety reklamowe które są unikalne. Większość przedmiotów – koszulki z nadrukami, artykuły do pisania będzie się powtarzała na wszystkich pozostałych stronach. Zasadniczym elementem odróżniającym więc 99% firm jest cena, którą oferują za te same gadżety reklamowe.
 

W związku z występującym częstym powtarzaniem się takich samych gadżetów reklamowych – kubki reklamowe, produkty biurowe, tekstylia – przygotowaliśmy unikalny projekt SPRAGIA.PL.

Oferujemy wyjątkowe gadżety reklamowe i upominki reklamowe. Dostępne są u nas długopisy reklamowe, kubki, breloki, notesy i inne artykuły biurowe. Także zamówić można koszulki z nadrukami, czapeczki, torby tekstylne, upominki dla dzieci, by tylko wspomnieć o niektórych z nich.

Co nas odróżnia od innych, to nie tylko to, iż oferujemy większość gadżetów reklamowych wszystkich innych firm w Polsce, ale przede wszystkim:

  • importujemy najciekawsze produkty z różnych części świata, testujemy je i prezentujemy, w tym są to unikatowe długopisy reklamowe, koszulki czy kubki – inne niż u konkurencji
  • przyjmujemy zamówienia na nietypowe gadżety reklamowe, które dla Państwa wyszukujemy
  • wykonujemy profesjonalnie nadruki reklamowe
  • wymyślamy, projektujemy, produkujemy. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce stosującą drukarki 3D na potrzeby produkcji gadżetów reklamowych.Import najciekawszych gadżetów reklamowych

SPRAGIA.PL to projekt globalny. Nie ukrywamy, iż jesteśmy na samym początku jego realizacji. Nasi reprezentanci wyszukują dla nas najciekawsze produkty na wytypowanych przez nas rynkach (Brazylia, USA, Europa, Afryka, Rosja, Chiny, Tajwan, Indie oraz Japonia). Produkty te nie zawsze są realizowane przez maszyny, dlatego też charakteryzują się pewną unikalnością, szczególnie cenioną w przypadku małych nabywanych ilości sztuk, na przykład ręcznie wykonane kubki reklamowe.

 

Wyszukiwanie gadżetów reklamowych wg. kryteriów Klienta

Jeżeli nie ma na naszej stronie internetowej produktów, które przyciągnęły Państwa uwagę, możemy spróbować Państwu pomóc je wyszukać, o ile takie fizycznie istnieją. Wiemy, że nie tylko koszulki z nadrukami czy długopisy dobrze sprawdzają się w reklamie. Standardową naszą procedurą w przypadku importu produktów jest decydowanie przez nas, które są a które nie są ciekawe lub atrakcyjne. Nasza ocena jest jednakże subiektywna, dlatego przy wyszukiwaniu dla Państwa produktów (długopisy reklamowe, torby, piłki czy piersiówki) przeglądamy ponownie bazy danych reprezentantów na rynkach (Brazylia, USA, Europa, Afryka, Rosja, Chiny, Tajwan, Indie oraz Japonia).

 

Jeżeli nie znajdziemy dla Państwa odpowiedniego gadżetu, na przykład koszulek z nadrukami, wtedy możemy go zaprojektować. Nasze motto w skrócie to WPP (wymyślamy, projektujemy, produkujemy). Wykonamy też nadruki reklamowe i inne czynności personalizujące gadżety.

Jest to najbardziej ekscytująca część projektu SPRAGIA.PL zarówno dla naszych klientów jak i nas samych. Podejście to opiera się na nowych możliwościach technicznych, które w przyszłości zrewolucjonizują podejście do zakupów internetowych. My już dziś chcemy przesunąć granicę przyszłości do teraźniejszości. Oferujemy wymyślenie określonego gadżetu reklamowego, następnie jego zaprojektowanie i produkcję, nadruki reklamowe, hafty, grawerunki. W naszym podejściu do zasady WPP opieramy się na DRUKU 3D tworzywami sztucznymi. Jesteśmy w stanie wyprodukować najbardziej wymyślny kształt, nadruk reklamowy i połączyć go z gotowymi mechanizmami, czy to elektronicznymi czy mechanicznymi.

 

Nasze popularne produkty

Z naszą ofertą na gadżety reklamowe można zapoznać się w dziale „Produkty”. Zmieściliśmy w nim wszystko to, co ciekawe – długopisy reklamowe, teczki, stojaki, etui na wizytówki, tekstylia. Wykonujemy długopisy reklamowe z nadrukami różnego rodzaju. Nasze nadruki reklamowe są trwałe i nieścieralne. Taki długopis reklamowy będzie reklamą dla firmy na długo.

Gdy poszukują Państwo klasyki, oferujemy także kubki reklamowe. Prezentowane przez nas kubki reklamowe to różne modele – szklane, ceramiczne, plastikowe. W sprzedaży są kubki reklamowe na latte, do zimnych napojów, filiżanki do herbaty. Wraz z kubkami reklamowymi także można zakupić sztućce, termosy i inne gadżety.

Niepowtarzalne koszulki z nadrukami mogą zareklamować wszystko. Dostępne są u nas gotowe koszulki z nadrukami, ale możemy też przygotować coś wyjątkowego. Wykonujemy nadruki reklamowe według dostarczonych nam wzorów lub samodzielnie je zaprojektujemy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – SPRAGIA.PL

- Świdnicka 5/5, 50-064 Wrocław, dolnośląskie, Polska, +48713984779
Ta strona używa cookies. Korzystanie z niej oznacza akceptację tego faktu. Dowiedz się więcej.
X